Sveiki,

Aš esu Ana ir taip, esu įsimylėjusi šunis! Šie nuostabūs sutvėrimai pakeitė mano gyvenimą ir padarė jį kupiną įspūdžių, nuotykių  ir svarbiausia - tikros meilės. Neįsivaizduoju be jų nei vienos savo dienos. Būti su šunimis, sutarti su jais, kartu mokytis, kartu bendradarbiauti ir siekti rezultatų - tokia mano gyvenimo "rutina" arba atvirkščiai - didžiulis gyvenimo džiaugsmas!

Turiu Lietuvos kinologų draugijos šunų elgesio specialistės trenerės, 1-ojo lygio kaniterapijos asistentės kvalifikacijas, ankstyvosios šuniukų socializacijos trenerės diplomą. Nuolat tobulinu savo žinias Lietuvos ir užsienio kinologų seminaruose bei mokymuose, dalyvauju edukacinėse programose, šunų parodose ir sporto varžybose, pati vedu kinologijos seminarus visuomenei.

Esu pasiruošusi padėti Jums atrasti tarpusavio ryšį su Jūsų augintiniu, parodyti kokį džiaugsmą suteikia žmogaus ir šuns santykių pilnatvė, abipusis supratimas. Pamokų metu naudoju tik naujausią dresūros metodiką, o tai reiškia, kad griežtai sakau ne smurtui ir prievartai. Remiuosi zoopsihologijos principais ir teigiama motyvacija. Pamokos turi būti malonios ir Jums, ir Jūsų mylimam augintiniui! Mokinu Jus ir Jūsų šunį suprasti vienas kitą.

Auginau berno zenenhundų veislės šunis Alvarą (2008 - 2017) ir Kodį (2009 - 2015, mirė nuo osteosarkomos). Būtent jie paskatino mane mokytis, tobulėti, įsitraukti i šunų pasaulį :)  Kartu su Alvaru ir Kodžiu pasiekėm šaunių rezultatų. Alvaras buvo Lietuvos ir Lenkijos čempionas, išlaikė socializacijos testą "šuo mieste", IPO-B (1) dresūros testą (86/100), ZVOP avių ganymo testą, kaniterapijos 1-PT1 (psihikos patikrinimo) testą. Kodis buvo Lietuvos čempionas, puikiai išlaikė socializacijos testą. Kartu su jais dalyvavau įvairiose edukacinėse programose, lankiausi mokyklose ir vaikų darželiuose, rengdavau dresūros pasirodymus. Šiuo metu auginu jauną borderkolių veislės šunį Zip. Tikiu kad su juo laukia toks pats įdomus ir nepakartojamas kelias. Būdamas 7 mėnesių Zip jau sudalyvavo savo pirmose obedience varžybose (nacionalinė kalsė, neįskaita) ir gavo įvertinimą "puikiai" (176/200), o šiuo metu jau dalyvauja obedience 2-os klasės varžybose. 2018 m. Zip laimėjo 6 medalius - iš jų 3 x auksą visose Baltijos šalyse obedience 1-oje klasėje ir sidabrą bei bronzą Baltijos frisbi varžybose. 

Šiuo metu mūsų mokykloje taip pat dirba puikus kolektyvas: paklusnumo pamokas kartu su manimi veda treneris Dominykas, ringo ir fitneso pamokas veda trenerė Žana, o kvapų paieškos pamokas veda treneris Artūras.


Nuoširdžiai laukiu Jūsų ir pažadu Jūsų bendravimą su šunimi paversti kasdieniu mažu stebuklu. Juk svarbiausia - džiaugtis abipuse meile ir gyventi darniai. O darnūs santykiai tarp šeimininko ir jo augintinio - tai santykiai pagrįsti abipusiu pasitikėjimu :)


Iki susitikimo!

"Kur nėra visiško atvirumo, pasitikėjimo, ten nėra ir negali būti draugystės". (Belinskis)

Diplomai ir sertifikatai

1
2
3
4
5
6
7
8
23
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22