fbpx

„Greatpet“ mokyklos kolektyvas – tai patyrę šunų treneriai kurie nuolat atnaujina savo žinias ir tūri daugiametę praktiką šunų auklėjime. Esame atviri kiekvienam klientui, jo lūkesčiams ir problemoms. Mūsų tikslas – mokyti šunų šeimininkus kaip teisingai bendrauti su mylimais keturkojais. Šunų auklėjimas tai mūsų visų aistra - todėl nuoširdžiai mylime savo darbą!

Mokslams skiriame ypatingai daug dėmesio – ne tik mokiname, bet ir mokomės patys. Kasmet dalyvaujame seminaruose, išvykstame į mokymus užsienyje, nuolat atnaujiname savo žinias tam kad siūlyti savo klientams įdomias ir kokybiškas pamokas.

Lankant pamokas mokykloje galėsite džiaugtis vis stiprėjančiu ryšiu su savo šunimi ir geriau jį pažinsite. Suprasite kodėl šuo vienaip ar kitaip reaguoja į tam tikras situacijas ir kaip tuomet reiktu elgtis, sužinosite kaip tinkamas spręsti šuns elgesio problemas. Išlavinsite šuns paklusnumą ir gebėjimą valdyti emocijas.

Ryšio kūrimas tarp šuns ir žmogaus yra neįtikėtinai svarbus – niekas taip nesustiprins tarpusavio draugystės kaip bendra veikla kurioje dalyvauja ir šuo, ir jo šeimininkas. Pamokos šuniui taps puiki pramoga kurios metu jis prasmingai išnaudos savo perteklinę energiją, o šeimininkas jų metu sukurs stiprius savo šuns paklusnumo pagrindus ir turės valdomą, rūpesčių nekeliantį augintinį.

Mokymo metodai kurios siūlome savo mokykloje leis pajausti ypatingą ryšį su savo šunimi. Mūsų tikslas yra ne tik padėti išauklėti jūsų neklaužadą, bet ir leisti jam suvokti kad šeimininkas jo gyvenime yra labai svarbus. Šuo išmoks gerbti savo žmogų, o svarbiausia – pasitikėti juo. Būtent tuo ir skiriamės nuo kitų mokyklų – koncentruojamės į ypatingo ryšio kūrimą tarp žmogaus ir šuns ir nereikalaujame „aklo paklusnumo“. Mokiname šunį kad yra VERTA bendradarbiauti su šeimininku.

Mokymas mūsų mokykloje yra skirtas ne tik šunims - mokiname ir šunų šeimininkus! Sužinosite kaip efektyviai patenkinti šuns poreikius, atspėti jo lūkesčius, pažinti jo nuotaikas. Turint šias žinias kiekvienas šeimininkas sugebės tinkamai auklėti savo mylimą šunį ir sukurti jam geriausias gyvenimo sąlygas. Todėl abudu galės džiaugtis tvirtais, kokybiškais, pilnavertiškais tarpusavio santykiais.

Kviečiame susipažinti su mokyklos pasiūlymais – turime ypatingai platų paslaugų spektrą. Dirbame su visų veislių šunimis, su jaunais ir senais, su mišrūnais ir veisliniais. Pasitikėkite mumis, o mes savo ruožtu pažadame kad Jūsų keturkojis draugas po mūsų mokymų bus labiau išauklėtas ir jausis laimingesnis, o kartu su juo laimingesnis taps ir šeimininkas!

Geriausi linkėjimai ir iki susitikimų pamokose ;)

Mūsų komandą sudaro tik licencijuoti Lietuvos kinologų draugijos dresuotojai:

Ana Menčiūnienė: „Greatpet“ mokyklos įkūrėja, LKD dresuotoja, LKD dresuotojų kolegijos tarybos narė, nacionalinė obedience sporto šakos teisėja,  FCI obedience instruktorė, FCI obedience sporto šakos tarptautinės komisijos narė. Ana du kartus atstovavo Lietuvą pasauliniuose paklusnumo čempionatuose (Šveicarija 2021 metais, Danija 2022 metais), augina borderkolius Zipą, Zetą, Rokį. Zip - Lietuvos obedience čempionas, 3-čią kartą atstovaus Lietuvą 2024 m. obedience pasaulinėse važybose Latvijoje. Zeta - 2023 m. Europos čempionato prizininkė (3 vieta obedience 1-oje klasėje) ir startuoja obedience 2-oje klasėje, Rokis - 2023 m. Europos čempionato prizininkas (4 vieta obedience 1-oje klasėje) ir startuoja obedience 2-oje klasėje.

Artūras Giedrys: LKD dresuotojas ir VRM pareigūnas, mantrailingo (žmonių paieškos), detekcijos ir nosework specialistas, sprendžia bendro paklusnumo ir agresyvių šunų problemas, augina baltajį šveicarų aviganį Luną,

Inga Lukankovaitė, LKD dresuotoja, paruošimo šunų parodoms specialistė, augina vokeičių bokserio mišrūną Marsą ir vokiečių dogą Satu,

Akvilė Norbutaitė: LKD dresuotoja, sprendžia jautrių, hyperaktyvių ir bailių šunų problemas, augina mišrūną Rubį,

Nadežda Pavliuček, LKD dresuotoja - asistentė, augina mišrūną Gudinį.