fbpx

„Triukai“ – smagi veikla geresniam ryšiui su augintiniu sukurti

Pradinio paklusnumo kurso baigti nebūtina.

 Šiame kurse Jūs sužinosite:

  • Kas tai yra šeipingas ir kaip efektyviai naudotis šia mokymo metodika,
  • Išmoksite apjungti triukus į vientisą harmoningą pasirodymą,
  • Patobulinsite tarpusavio ryšį su savo šunimi,
  • Galėsite džiaugtis akivaizdžiai pagerėjusiais kasdieniais šuns paklusnumo įgūdžiais.

Šiame kurse Jūsų augintinis išmoks:

  • Įdomių ir linksmų triukų,
  • Dar didesnės motyvacijos ir noro įtikti šeimininkui,
  • Stiprios koncentracijos ir atidumo,
  • Efektyvaus mąstymo.

Triukai – kas tai?

Tai smagi, linksma, neįpareigojanti, daug džiaugsmo teikianti veikla tiek šunims, tiek jų šeimininkams! Triukų mokymasis labiau panašus ne į rimtą mokslų procesą o į žaidimą su šunimi, tai vienas iš maloniausių užsiėmimų, kurio efektas yra išties galingas – jis ne tik kuria ypatingai tvirtą, pasitikėjimu gristą ryšį tarp vedlio ir šuns, bet ir skatina pastarąjį intensyviai mąstyti. Triukų mokymasis skatina šuns smegenų veiklą, kūno lankstumą, efektyviai mankštinami visi raumenys. Šuo išmoksta aiškiau komunikuoti, greičiau suvokia šeimininko reikalavimus, yra stipriau motyvuotas veikti - nes neseka skanėsto aklai, o sprendžia tam tikrus uždavinius. Kitaip tariant mokosi ne dėl apdovanojimo, o dėl to, kad ši veikla jam išties labai patinka ir nuolat skatina šunį tobulėti! Mokyti šunį triukų niekada nevėlu – šios pamokos tinkamos ir jaunam šuniui, ir senjorui.

Dalyvaujant triukų ir fristailo pamokose

Šiame kurse susipažinsite su nauja mokymo metodika – šeipingu. Tai linksma, įdomu ir tai įtraukia – juk smagu stebėti progresuojantį šunį ir džiaugtis puikiais mokymo rezultatais! Kuo daugiau Jūs suprantate šeipingą, tuo lengviau Jums bus išmokyti šunį naujų elgsenų.  Ši metodika ypatinga tuo, kad galutinis tikslas (nauja šuns elgsena) pasiekiamas per daug paprastų, lengvai suprantamų žingsnių. Todėl mokyti ir mokytis bus paprasta ir smagu ir Jums ir Jūsų šuniui, o rezultato neteks laukti ilgai. Būtent todėl šis procesas yra toks įtraukiantis!

Varžybų metu

Vėliau išmoktus triukus galima sujungti į choreografinį pasirodymą pagal muziką – tai palyginus naujas, visame pasaulyje populiarus sportas, kuris vadinasi Canine freestyle. Tokie įspūdingi teatralizuoti pasirodymai gniaužia publikos kvapą ir susideda iš originalios idėjos, pagal ją suplanuoto scenarijaus ir pagal muzikos ritmą atliekamų triukų sekos.  Pasirodyme yra svarbus ne tik triukus atliekantis šuo, bet taip pat svarbu kaip juda vedlys.  Teisėjų kolegija stebi ar judesiai  atliekami sinchroniškai su šunimi, vertina judėsių plastiką, ritmą, nuotaiką. Taip pat vertinama ir vedlio apranga – ar ji atitinka kūrinio tematiką, ar atskleidžia pasirodymo idėją. Tai turėtų būti patrauklus vaizdinis reginys, kuris apjungia triukus su muzikine interpretacija, šokio elementais ir nestandartiniais judesiais. 

Grupinių treniruočių kainos

Treniruotės tipas
Trukmė
Kaina
Pabaigus "Pradėk" kursą
Viena pamoka
60 min
8-ių pamokų kursas
8 pamokos

* kainos galioja baigusiems "Pradėk" kursą ir sėkmingai išlaikiusiems "Greatpet" mokyklos egzaminą

Pradėk

PRADĖK

Tobulėk

TOBULĖK

Individuali

INDIVIDUALI

Obedience

OBEDIENCE

Triukai

TRIUKAI

Rally obedience

RALLY OBEDIENCE