fbpx

Jei norite išspręsti konkrečias savo šuns elgesio problemas, manote kad Jūsų augintinis dar nepasiruošęs mokytis kartu su kitais šunimis arba pageidaujate išskirtinio trenerių dėmesio – tokios pamokos kaip tik Jums. Taip pat galima rinktis ir bent kurią pamoką iš pasiūlytų paslaugų spektro ir ji bus pravesta individualiai – tik Jums ir Jūsų augintiniui.

  • Pamokos vyksta Jums patogioje vietoje arba dresūros mokyklos patalpose/aikštelėje.
  • Keičiame netinkamus šuns įpročius į gerą elgesį,
  • Pamokos vyksta Jums patogiu laiku,
  • Pamokų planas sudaromas pagal Jūsų poreikius,
  • Išskirtinis trenerės dėmesys tik Jums ir Jūsų augintiniui,
  • Puikus paklusnumo ugdymo pradžiamokslis.

Pamokų metu padedame išspręsti tokias problemas kaip gamtinių reikalų atlikimas namuose, pavadžio tempimas ir negrįžimas po komandos, išsiskyrimo nerimas ir destruktyvus elgesys, besaikis lojimas, maisto vogimas ir jo ieškojimas tarp atliekų, kandžiojimasis žaidimo metu, agresijos protrūkiai kitų šunų bei žmonių atžvilgiu ir t.t.

Pamokos metu trenerė koncentruojasi į asmeninius kliento poreikius ir jo šuns individualumą, kas leidžia greičiau ir efektyviau mokinti šunį. Tai puikus būdas išmokinti savo augintinį paklusnumo pagrindų ir išmokti jį valdyti, išnagrinėti savo šuns charakterį išsamiau, pritaikyti tik jam skirtą dresūros metodiką kasdienybėje ir pasiekti trokštamą rezultatą. Taip pat individualių treniruočių metu galima tobulinti jau išmoktus įgūdžius ir mokytis naujų komandų.

Individualių treniruočių kainos

Treniruotės tipas
Trukmė
GreatPet mokykloje
Kliento namuose
Su trenere Ana (tik mokykloje)
Viena pamoka
60 min.
Abonementas 4
4 pamokos
Abonementas 8
8 pamokos
Abonementas 12
12 pamokų
Pradėk

PRADĖK

Tobulėk

TOBULĖK

Individuali

INDIVIDUALI

Obedience

OBEDIENCE

Triukai

TRIUKAI

Rally obedience

RALLY OBEDIENCE