fbpx
Pirmadienis, 11 liepos 2016 16:12

Teorinis ir praktinis seminaras "Žaidimas – šuns emocijų valdymo būdas. Lavinantys paieškos ir koncentracijos žaidimai jūsų augintiniui"

2016 m. rugpjūčio 28 dieną Vilniuje adresu Vytauto g. 39 organizuojamas seminaras - "Žaidimas – šuns emocijų valdymo būdas. Lavinantys paieškos ir koncentracijos žaidimai jūsų augintiniui"

Kiekvienas sutiksime su teiginiu kad nėra lengva gyventi su neramiu, stresuojančiu, daug baimių turinčiu arba atvirkščiai – pernelyg aktyviu augintiniu. Ką daryti jei gyvūnas išgyvena likęs vienas namuose ir niokoja viską aplinkui? Ką daryti su augintiniu, kuris pernelyg susijaudina pamatęs savo gentainį ir pasivaikščiojimas tampa nebeįmanomu? Ką daryti kai keturkojis yra labai aktyvus, o Jus spaudžia darbai ir Jūs neturite galimybes išvedžioti jį kelias valandas? Kaip padėti savo mylimam augintiniui ir būvimą kartu paversti maloniu, atsikratyti įtampos ir blogos nuotaikos? Panašių klausimų kyla daugeliui gyvūnų savininkų.

Šio seminaro tikslas –pagerinti šuns ir jo šeimininko tarpusavio santykius. Paieškos žaidimai – tai galimybė pažvelgti į savo šunį kitomis akimis, pamatyti tikras savo šuns galimybes, atrasti naujus komunikavimo būdus.

ŠĮ karta kalbėsime apie tai, kaip pasitelkus įvairius žaidimus padėti šuniui atsipalaiduoti, nusiraminti, susikoncentruoti. Visi žaidimai sudaryti atsižvelgus į šuns fiziologiją ir efektyviai įtakoja šuns emocijas. Bet koks žaidimas, kuriame šuo turi pasinaudoti savo nosimi yra linksmas ir smagu procesas ir jam pačiam, ir jo šeimininkui.

Visi žaidimai yra lengvai realizuojami praktikoje. Jūs galėsite užsiimti skanėstų, žaislų ir netgi žmonių paieška pradedant nuo savo buto ar pievelės šalia namu, ir palaipsniui pereinant prie sudėtingesnės aplinkos su skirtingais reljefais ir objektais.

Pirmoje seminaro dalyje kalbėsime (2 val.) :

  1. Destruktyvaus elgesio priežastys ir šuns uoslės lavinimas: kaip paieškos procesas padeda šuniui tapti labiau pasitikinčiu savimi ir jį supančia aplinka, išspręsti ar maksimaliai sumažinti tokias problemas kaip bereikalingas lojimas, išsiskyrimo nerimas, agresijos priepuoliai, nenoras atsiliepti į kvietimą ir t.t.
  2. Treniruotės organizavimas – kaip ją suplanuoti, kaip procesą padaryti efektyviu ir maloniu šuniui. Kaip palaikyti norą dirbti, kada daryti pauzes ir kada ilgesnes pertraukas, kaip sužinoti kaip jaučiasi Jūsų šuo treniruotes metu, kaip parinkti tinkamas pagalbines priemones ir t.t.
  3. Žaidimai – išsamiai apie žaidimų būdus ir jų tinkamumą skirtingiems elgsenos korekcijos atvejams, nuo paprasčiausios skanėstų paieškos iki pirmojo pėdų paieškos tako. Kiekvieną žaidimą nagrinėsime žingsnis po žingsnio – ko reikia pasiruošimui, kokia yra žaidimo eiga, trukmė, efektyvumas ir t.t.

Antroje seminaro dalyje išbandysime žaidimus praktikoje. Praktikoje gali dalyvauti ne daugiau nei 6 šunys.

Vienam šuniui bus skirta 15 minučių.

Šunys dirbs po vieną – pasirūpinkite šuns komfortu kol jis lauks savo eilės (reikia turėti narvą arba boksą, geriamą vandenį).

 

Vieta praktikai dar bus paskelbta.

Seminaro kaina:

17 eurų be šuns - vietų skaičius ribotas (30 žmonių). Galima stebėti ir praktinę dalį

20 eurų su šunimi - vietų skaičius ribotas, gali dalyvauti tik 6 šunys

Bus išrašomi sertifikatai.

Seminarą ves Lietuvos kinologų draugijos šunų elgsenos-specialistė-trenerė, „Greatpet“ mokyklos vadovė Ana Menčiūnienė.

Norėdami užsiregistruoti į seminarą rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Registruojantis į seminarą jį reikia apmokėti per 3 darbo dienas.

 

Skaityti 2516 kartai