fbpx
Šeštadienis, 18 vasario 2017 18:03

Seminaras su FCI obedience teisėja Jelena Limonova

ŠUNŲ DRESŪROS MOKYKLA „GREATPET“ ir ne tik ŠUNŲ PREKIŲ PARDUOTUVĖ „DOGPUNK“ siekdami platinti šunų dresavimo žinias ir sužinoti daugiau apie visame pasaulyje populiarų sportą, 2017 metų balandžio 1-2 dienomis Vilniuje organizuoja dvejų dienų seminarą, kurį praves FCI tarptautinės kategorijos teisėja ir sportininkė Jelena Limonova (Rusija).

Jelena Limonova – tarptautinės kategorijos FCI obedience teisėja nuo 2004 metų. Ji teisėjavo ir 2016 m. pasauliniam obedience sporto čempionatui Rusijoje bei buvo viena iš jo organizatorių.
Taip pat Jelena Limonova yra Rusijos federacijos OKD (bendrojo paklusnumo), ZKS (apsaugos) bei fristailo (šokių su šunimi) teisėja. Jelena ne tik teisėjauja – ji yra ir aktyvi sportininkė, nuo 1998 metų obedience sporto instruktorė, o šunis laiko ir dresuoja nuo 1983 metų. Per tą laiką augino skirtingų veislių keturkojus: vidurinės azijos aviganį, vokiečių aviganį, rotveilerį. Jelena buvo pirmoji Rusijos pilietė sudalyvavusi pasauliniame obedience čempionate (1998 m. su savo rotveilerių veislės šunimi). Šiandien ji yra dviejų nuostabių borderkolių šeimininkė. Pasauliniame obedience čempionate Budapešte iškovojo 10 vietą dienos įskaitoje su 270 balų ir įvertinimu „puikiai“ (27 vieta iš 100 dalyvių).
Jelena rengia teorinius bei praktinius seminarus šunų augintojams ir kinologijos studentams ne tik Rusijoje, bet ir Estijoje, Latvijoje, Ukrainoje; organizuoja dresūros stovyklas. Šiandien jos pagrindinis darbas yra sportininkų instruktažas bei šunų elgsenos problemų sprendimai. Tarptautinėms obedience varžyboms ji paruošė daug skirtingų veislių šunų: borderkolį, berno zenenhundą, juodąjį rusu terjerą, rodezijos ridžbeką, lygiaplaukį foksterjerą, auksaspalvį ir labradoro retriverius, vokiečių ir vidurinės azijos aviganius, baltąjį šveicarų aviganį.
Jelenos seminaras bus skirtas ne tik pažengusiems sportininkams, bet ir pradedantiesiems - besidomintiems šiuo sportu ir norintiems apie jį sužinoti daugiau, išspręsti savo šunų paklusnumo problemas.
Seminarą sudarys dvi dalys - teorinė dalis (4 val.) bei praktika su šunimi. Teorinės dalies metu sužinosite kaip išsirinkti sportinį šuniuką, kaip jį auginti ir auklėti nuo mažų dienų, kaip pradėti ruošti varžyboms. Jelena kalbės ir apie dažniausiai daromas klaidas, papasakos kaip sudaryti mitybos, gyvenimo režimo planą savo sportuojančiam augintiniui.
Antroje seminaro dalyje dalyviai su šunimis spręs paklusnumo problemas praktinių užsiėmimų metu.

Seminaro programa :
2017.04.01
10:00 Pradžia – Teorija
11:00 Kavos pertraukėlė.
11:10 Teorija
12:30 – 13:30 Pietūs
13:30 Teorija
14:30 Kavos pertraukėlė
Nuo 14:40 - Praktika (7 šunys)

2017.04.02
10:00 Praktika (7 šunys)
11:00 Kavos pertraukėlė
11:10 Praktika
12:30 – 13:30 Pietūs
13:30 Praktika
15:00 Kavos pertraukėlė
15:10 Praktika

Į seminarą prašome registruotis : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Registracija patvirtinama galutinai tik atlikus pavedimą (rekvizitai bus išsiųsti el. paštu).

Kaina klausytojui (teorija ir praktinės dalies stebėjimas ) – 30 eur.
Kaina dalyviui su šunimi (teorija + praktika su šunimi, 1 kartas, 1 arba 2 diena) – 45 eur. Seminaras vyks rusų kalba ir bus verčiamas į lietuvių kalbą.

Kiekvienas dalyvis gaus sertifikatą. Seminaras vyks Laisvės pr.60, Vilniuje, „Greatpet“ šunų dresūros mokyklos patalpose ir aikštelėje. Seminaras bus verčiamas į lietuvių kalbą. Kava, arbata, užkandžiai yra įskaičiuoti į kainą.
Dėmesio – vietų skaičius ribotas (maksimaliai 14 šunų).

Skaityti 2299 kartai